Martyna Szkołyk "Chmury sztormowe"

 


Chmury sztormowe

Martyna Szkołyk

Wydawnictwo: Self Publishing

Data wydania: 20.10.2022

Kategoria: fantasy

Cykl: Wilcy

Ilość stron: 305

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki bardzo dziękuję autorce. Recenzję pierwszej części możecie przeczytać TUTAJ.

Klan Nocy ukrywa się w Avael. Burzowy Gniew nie odzyskuje zdrowia. Opiekują się nim Misha i Ostatni Szept. Pewnego dnia dołącza do nich Sztorm, który cały czas przebywa z ludźmi, ale jednak ciągnie go do lasu i przyjaciół. Wpada on na pomysł uzdrowienia Burego co na szczęście się udaje. Dowódcę Klanu nawiedza Diabeł, z którym to podpisał pakt.

Kiedy ciemność wydaje się nie do zniesienia, pozostaje tylko jedno - stawić jej czoła. Nawet jeśli nie jest się na to gotowym.

Burzowy Gniew chce zerwać pakt, ale w tym celu musi zdobyć księgę, która znajduje się z domu ojca Sztorma. Klan Nocy wyrusza w niebezpieczną podróż, bo cały czas są ścigani przez inkwizytora. Dodatkowo cały czas mają na karku Diabła. 

Drugi tom cyklu o Wilkach, który podobał mi się jeszcze bardziej niż pierwszy. Mam też nadzieję, że powstanie kolejny, bo tak się zapowiada zakończenie. Mamy tutaj walkę o zdrowie Burego oraz później wyprawę po księgę. Niechcianym towarzyszem Wilków staje się Diabeł, które skrywa tajemnice i stopniowo je odkrywa. Dodatkowo Sztorm musi mierzyć się z powrotem do przeszłości. Książkę czyta się bardzo szybko i dużo się niej dzieje. Oby kolejna część powstała jak najszybciej. 

Moja ocena to 9 na 10.


Komentarze

  1. Cieszę się, że drugi tom tak bardzo przypadł Ci do gustu! Oczywiście, trzeci tom na pewno powstanie, w końcu zakończenie pozostawia sporo niedomówień. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz