Katarzyna Fiołek "Wszystkie gwiazdy są twoje"Wszystkie gwiazdy są twoje

Katarzyna Fiołek

Wydawnictwo: Muza

Data wydania: 12.06.2024

Kategoria: literatura obyczajowa

Ilość stron: 320

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki bardzo dziękuję wydawnictwu.

Karolina jedzie na rozmowę o pracę, którą bardzo chce dostać. Ta oferta to spełnienie jej marzeń, bo może połączyć swoje dwie pasje fotografię i gotowanie. Na rozmowę idzie z pudełkami swoich popisowych ciasteczek. Niestety tuż przed wejściem do kawiarni jakiś mężczyzna na nią wpada i wszystko się rozsypuje. Karolina próbuje ratować co się da. Oboje spoglądają na siebie i przeskakuje między nimi jakiś prąd, choć dziewczyna nie zapałała sympatią do mężczyzny.

Stracić marzenie jest czymś gorszym niż brak nadziei na jego spełnienie. 

Ku wielkiej radości dziewczyny dostaje ona tą pracę i od razu wraz z Tamarą, która przeprowadzała rozmowę jadą do agroturystyki "Cztery Podkowy", gdzie dziewczyna ma pomagać przy śniadaniach dla gości oraz rozkręcić i social media robiąc fantastyczne zdjęcia. Na miejscu okazuje się, że ten mężczyzna z kawiarni to jeden z właścicieli. Maciek po zobaczeniu dziewczyny u nich nie może się pozbierać, cały czas siedzi mu ona w głowie. Karolina też nie jest zbyt zadowolona takim szefem, ale postanawia się nie poddawać, w końcu przyjechała tu tylko na kilka letnich miesięcy.

Muszę przyznać, że książkę przeczytałam bardzo szybko, bo bardzo mnie wciągnęła historia Karoliny i Maćka. Przy lekturze powieści nie raz się uśmiechałam, ale były też momenty gdzie popłynęły łzy. Mamy tutaj osoby, które rozwijają swoje pasje i robią wszystko żeby spełniać marzenia pomimo przeciwności losu. Książka idealna na letnie wieczory. Lekka ale z przesłaniem.  

Moja ocena to 9 na 10.


Komentarze