Zapowiedź recenzencka "Momenty pełne ciszy" Ewa Wyszyńska

 


Momenty pełne ciszy

Ewa Wyszyńska

Wydawnictwo: Ridero

Data premiery: 02.05.2024

Kategoria: fantasy

Ilość stron: 325

Opis od wydawcy:

Ludzie dzielą się na Otwartych i Zamkniętych. Pierwsi – czują i widzą więcej, drudzy – pozostają nieświadomi zagrożenia, które czai się w Zaświatach.

Życie Moiry zmienia się, gdy do jej pokoju, przez okno wdrapuje się 10-letnia Mia. Wkraczająca w dorosłość Otwarta wraz z tajemniczym upadłym aniołem stara się powstrzymać zagładę świata. Z biegiem czasu zaczyna ich łączyć silne uczucie. Pierwsza miłość zawsze pełna jest wątpliwości, szczególnie gdy pojawi się ktoś, kto potrafi nieźle namieszać w głowie i sercu. Uwaga na przystojnego i energetycznego demona!

Czy Moirze uda się ocalić dziewczynkę przed śmiercią i ochronić świat przed potężnym potworem? Jakich dokona wyborów i co one ze sobą przyniosą?


„Momenty pełne ciszy” są niesamowitym połączeniem urban fantasy i fantasy romance. Akcja książki dzieje się we współczesnej Szkocji, ale i w spowitych mgłą Zaświatach. „Momenty pełne ciszy” spodobają się Czytelnikom, którzy lubią pozycje łączące zwykły świat z tym nadprzyrodzonym, rozbudzające wyobraźnię i poruszające trudne emocje.

Komentarze