Katarzyna Nowakowska "Skandal"Skandal

Katarzyna Nowakowska

Wydawnictwo: Burda Książki

Data wydania: 15.04.2020

Kategoria: literatura obyczajowa, romans

Cykl: Skandal (tom 1)

Ilość stron: 279

W tym miesiącu w wyzwaniu Abecadło z pieca spadło... czytamy książki autorów na literę N, więc sięgnęłam po tą książkę, bo miałam ją na półce z Legimi. 

Julia pracuje wraz z siostrą w firmie ojca. Iga, siostra dziewczyny, jest nazywana przez nią Królową Lodu, ponieważ jest strasznie wyniosła i nie okazuje żadnych uczuć. Julia w firmie zajmuje się ogarnianiem dla klientów hoteli, restauracji, przejazdów, lotów i tym podobnych rzeczy. Generalnie jest w stanie załatwić wszystko. Pewnego dnia w zastępstwie Igi ma się zająć nowym klientem z Anglii. Facet okazuje się bardzo gburowaty i nieprzystępny.

To wszystko po prostu tak miało być. Nic przecież nie dzieje się bez przyczyny.

Jednak ku zdziwieniu Julii, James, wybiera właśnie ją do dalszej współpracy. Dodatkowo ojciec wysyła Julię, bez żadnej wcześniejszej rozmowy, do Nowego Jorku na 3 miesiące, gdzie ma być asystentką Jamesa. Przed wyjazdem dziewczyna jedzie do znajomego żeby rozładować buzujące w niej napięcie. Po przylocie do Nowego Jorku okazuje się, że Julia i James zostali zakwaterowani w tym samym apartamencie, który na szczęście ma dwie sypialnie, ale i tak mężczyzna jest nie zadowolony, a dziewczyna dziwi się czemu to jej nie polecił załatwienia tej sprawy. Na początku Julia bardzo źle się czuje w obecności Jamesa, a szczytem okazuje się to jak potraktowały ją ekspedientki w sklepie, do którego się razem wybrali. Pomiędzy Jamesem i Julią wybucha kłótnia, która kończy się namiętnym seksem. 

Bardzo fajnie napisana książka. Lekka i przyjemną z dozą erotyzmu. Właśnie czegoś takiego teraz potrzebowałam. Zdaje sobie sprawę, że takie książki nie wszystkim przypadają do gustu, ale ja czasami mam ochotę właśnie na coś takiego, aby oderwać się od problemów dnia codziennego. Mamy tutaj młodą dziewczynę, która nie ma żadnego wsparcia w najbliższych, wręcz się od niej tylko wymaga, żeby była perfekcyjna. Ona taka nie jest, zresztą chyba nikt taki nie jest. Julia jest zwykłą dziewczyną, która ma trochę za dużo kilogramów i zdarzają jej się gafy, ale jest przy tym urocza. Myślę, że książka znajdzie swoje wielbicielki. 

Moja ocena to 8 na 10.

Komentarze