Paulina Świst "Paprocany"


Paprocany

Paulina Świst

Wydawnictwo: Muza

Data wydania: 12.11.2020

Kategoria: kryminał, sensacja, thriller

Ilość stron: 320

Książka trafiła do mnie za pośrednictwem book tour zorganizowanego przez Ewę z  profilu zafascynowana.ksiazkami.

Zosia jest wziętym adwokatem. Pewnego dnia znika jej siostrzenica, Karolina. Do pomocy przychodzi jej policjant Krzysztof Strzelecki, który jest chwilowo zawieszony w obowiązkach, ponieważ został oskarżony o gwałt. Zosia postanawia również jemu pomóc w obronie. 

Cała jej osoba zdawała się być "zbyt". Zbyt głośna, zbyt otwarta, zbyt szczera. Tymczasem kobieta powinna być cicha i skromna.

Pomiędzy Zosią i Krzysztofem z każdą godziną coraz bardziej iskrzy i zawiązuje się pomiędzy nimi gorący romans. Natomiast sprawa zaginięcia coraz bardziej się komplikuje, ponieważ znika kolejna dziewczyna. Pojawiają się też jakieś niejasne powiązania pomiędzy sprawą Karoliny i Krzysztofa. Zosia jest nieprzewidywalna i bardzo pewna siebie, choć jedna osoba potrafiła ją poskromić chociaż na chwilę. 

W książce mamy bardzo wyrazistych bohaterów. Wątek kryminalny jest ciekawy i zaskakujący. Mamy tutaj również dość ostre sceny seksu, co pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu, ale dla tych co lubią taki gatunek będą w sam raz. Książkę czytało się szybko i dobrze. Myślę, że może się spodobać wielu osobom.  

Moja ocena to 7 na 10.       

Komentarze

Prześlij komentarz